Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Starnawska&Boleńska Nieruchomości

Bytomska 14/1 Gdynia

Mapa

532 843...

532 843 660

608 692 552

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

starnawska.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Iwona Stępińska
  • Alicja Stuchlik
  • Jolanta Starnawska
  • +3

Nasi Agenci

O nas

Jako marka rozpoznawalna już nie tylko lokalnie w Trójmieście, zajmujemy się głównie obsługą klientów, którzy powierzają nam swoje majątki ulokowane w nieruchomościach. Jednak to nie nieruchomości są dla nas priorytetem, ale klienci i ich potrzeby związane ze sprzedażą czy kupnem nieruchomości. Budujemy relacje z klientami i w oparciu o nie realizujemy swoje zadania, zachowując najwyższe standardy. Ambasadorami naszej marki, są nasi klienci.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

39

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Starnawska&Boleńska Nieruchomości

Filtruj

275 000 zł1 404 m² 195,87 zł/m²

Alicja Stuchlik

Alicja Stuchlik

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w Nowym Dworze Wejherowski, przy drodze wojewódzkiej 218, polecamy! Marzysz o domu z lokalem usługowym np. własnym gabinetem...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł817 m² 195,84 zł/m²

Alicja Stuchlik

Alicja Stuchlik

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy do zaoferowania dwie działki leżące obok siebie 817 m2 i 816 m2 w cenie każda po 160 000 zł. Działki są płaskie, dobrze naświetlone....

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł40,43 m² 13 603,76 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! (pokój jadalniany z aneksem kuchennym i ogromna sypialnia). Lokal składa się...

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł475 m² 40 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Uniwersalne pomieszczenia (magazyn, produkcja, usługi). Z bardzo dobrym dojazdem. Wysokość 3,40 m do belek konstrukcyjnych, a do właściwego...

Szczegóły ogłoszenia

41 000 zł1 025 m² 40 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

254 880 zł1 416 m² 180 zł/m²

Alicja Stuchlik

Alicja Stuchlik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - zabudowa mieszkaniowa. Wkoło lasy i zabudowa jednorodzinna. Działka w Nowym Dworze Wejherowskim, zlokalizowana zaledwie ok.500...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł403 m² 6 947,89 zł/m²

Jolanta Starnawska

Jolanta Starnawska

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) z 1994 roku, położony na końcu kameralnej, ślepej uliczki w Orłowie....

Szczegóły ogłoszenia

1 123 000 zł74,90 m² 14 993,32 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie idealne dla rodziny lub jako alternatywa do domu w Orłowie dla pary. Dobrze doświetlone ze względu na narożną wystawę okien. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł57 m² 12 789,47 zł/m²

Iwona Stępińska

Iwona Stępińska

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 57 m z prywatnym ogrodem 65 m , położone w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie przy ul. Flagowej....

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł17 m² 129,41 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio - pokój z aneksem i łazienka wyremontowane kilka miesięcy temu. Słoneczne, wysokie sufity optycznie dodają przestrzeni....

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł67 m² 46,27 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe (dwie sypialnie i otwarty salon) po kapitalnym remoncie 8 lat temu. Mieszkanie wykończone nowocześnie, w jasnych...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,60 m² 60,48 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Ogrodach Wejhera, zamkniętym kameralnym osiedlu w samym centrum Wejherowa - z widokiem...

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł27,85 m² 13 464,99 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Działka z niedużym domem ( mieszkalny) w konstrukcji drewnianej, całoroczny, w stanie surowym zamknietym/deweloperskim. Domek do wykończenia...

Szczegóły ogłoszenia

13,33 zł/m²15 m² 200 zł

Iwona Stępińska

Iwona Stępińska

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam do wynajęcia miejsce w hali garażowej w apartamentowcu z 2023r, położonym w Gdańsku Siedlcach przy ulicy Stefana Grota-Roweckiego....

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł51,97 m² 10 178,95 zł/m²

Iwona Stępińska

Iwona Stępińska

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje | Gdynia Wielki Kack | ul. Górnicza zakup tylko za gotówkę / Całe umeblowanie w cenie mieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł16,70 m² 101,80 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji - blisko skm, licznych połączeń autobusowych i infrastruktury. Szukasz samodzielnego mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,84 m² 56,72 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie na wynajem długoterminowy w gdyńskiej dzielnicy Oksywie, 20 min pieszo od plaży. Mieszkanie dwustronne, jasne, składa się...

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł268 m² 8 917,91 zł/m²

Jolanta Starnawska

Jolanta Starnawska

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) położony w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealna propozycja dla...

Szczegóły ogłoszenia

105 930 zł1 070 m² 99 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w we wsi Równe (chrztowo, gm.Liniewo). Oddalona o ok.350 m od jeziora Polaszkowskiego. Prostokątna - ok.25x40 m. Położona na lekkim...

Szczegóły ogłoszenia

108 504 zł1 096 m² 99 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł2 438 m² 270,30 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki (jedna za drugą) położone w Leźnie (zaraz za Gdańskiem). Teren lekko pofałdowany, częściowo...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,70 m² 18 131,10 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Wyjątkowy apartament w sercu Gdyni - design, widok na park i 5 min od plaży Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego...

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł2 299 m² 297,96 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona 400 m w prostej linii od Zatoki Puckiej. Teren składa się z dwóch działek - 1582 m2 oraz 717 m2 częściowo...

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł857 m² 460,91 zł/m²

Jolanta Starnawska

Jolanta Starnawska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce nad jeziorem w Kielnie! Marzysz o działce, na której postawisz swój wymarzony dom? Mamy coś wyjątkowego: działka budowlana...

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 540 m² 83,77 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działki przy jeziorze Smolnik (gm.Kaliska) - wieś Studzinice (Smolnik). Sąsiadujące ze sobą działki o metrażach (1623 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51 m² 59 zł/m²

Agata Klimkiewicz

Agata Klimkiewicz

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone. Mieszkanie jest z wystawą wschodnio- zachodnią ( z jednej strony...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne w bardzo dobrym stanie, mieszkanie na wynajem. Mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku Południe, na dzielnicy Jasień, blisko...

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 666 m² 4 921,97 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Budynek biurowo magazynowy o łącznej pow. 1666 m2. Cześć magazynowa o pow. niespełna 720 m2. Działka zagospodarowana na parking, plac manewrowy...

Szczegóły ogłoszenia

137 955 zł1 623 m² 85 zł/m²

Patrycja Sudwoj-Boleńska

Patrycja Sudwoj-Boleńska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki przy jeziorze Smolnik (gm.Kaliska) - wieś Studzinice (Smolnik). Sąsiadujące ze sobą działki o metrażach (1623 m2, 1540 m2)...

Szczegóły ogłoszenia

60,32 zł/m²66,30 m² 3 999 zł

Alicja Stuchlik

Alicja Stuchlik

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia, ul. Świętojańska - Lokal 60 m z dużą witryną | Bez czynszu do wspólnoty! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w samym sercu Gdyni?...

Szczegóły ogłoszenia

1 314 450 zł8 763 m² 150 zł/m²

Iwona Stępińska

Iwona Stępińska

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy dwóch działek o łącznej powierzchni 8.763 m2 położonych w obszarze usługowo-mieszkalnym, w sąsiedztwie firm...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij